Доброго дня шановні.
Принесли 2 станції з однаковою причиною, нема 220. В одній станції замінив 2 шт YGW75N65FP та 1 шт IR2110S. У другій 4 шт YGW75N65FP та 2 шт IR2110S.
Але результата це не дало. Першу ще не вмикав, а друга на виході АС дає ~30В DC, та з другого вмикання один IR сгорів знову.
Можливо я щось ще не замінив? По супротиву наче все ОК.
Принесли 2 станції з однаковою причиною, нема 220. В одній станції замінив 2 шт YGW75N65FP та 1 шт IR2110S. У другій 4 шт YGW75N65FP та 2 шт IR2110S.
Але результата це не дало. Першу ще не вмикав, а друга на виході АС дає ~30В DC, та з другого вмикання один IR сгорів знову.
Можливо я щось ще не замінив? По супротиву наче все ОК.