• ССО

    Ставай частиною тіні ССО. Долучайся до спільноти хоробрих. Ставай голосом Фонду, щоб підтримувати воїнів ССО. Йди поряд і підтримуй тих, хто йде першим та непомітно.

Питання ULT-1500 DC на виході АС

Leemick

Новий учасник
15 4
Доброго дня шановні.

Принесли 2 станції з однаковою причиною, нема 220. В одній станції замінив 2 шт YGW75N65FP та 1 шт IR2110S. У другій 4 шт YGW75N65FP та 2 шт IR2110S.

Але результата це не дало. Першу ще не вмикав, а друга на виході АС дає ~30В DC, та з другого вмикання один IR сгорів знову.
Можливо я щось ще не замінив? По супротиву наче все ОК.
 

Zendilor

Учасник
63 50
Доброго дня шановні.

Принесли 2 станції з однаковою причиною, нема 220. В одній станції замінив 2 шт YGW75N65FP та 1 шт IR2110S. У другій 4 шт YGW75N65FP та 2 шт IR2110S.

Але результата це не дало. Першу ще не вмикав, а друга на виході АС дає ~30В DC, та з другого вмикання один IR сгорів знову.
Можливо я щось ще не замінив? По супротиву наче все ОК.
Осцилограф є? Повипаюй транзистори, глянь на обв'язку транзисторів. І чи подаються сигнали на бази транзисторів.
 

Leemick

Новий учасник
15 4
Осцилограф є? Повипаюй транзистори, глянь на обв'язку транзисторів. І чи подаються сигнали на бази транзисторів.

Сигнали є. Умовно транзистори з 1 по 4. На 2, 4 подаються нормальні, файні сигнали. А на 1, 3 є тупо потенціал, ніяких сигналів нема.
Обв'язка в нормі.

IRки перевірив дві штуки, одну впаював замість другої, щоб виключити проблему IRок.
 
Останнє редагування:

Zendilor

Учасник
63 50
Сигнали є. Умовно транзистори з 1 по 4. На 1, 2, 4 подаються нормальні, файні сигнали. А на 3 є тупо потенціал, ніяких сигналів нема.
Обв'язка в нормі.

IRки перевірив дві штуки, одну впаював замість другої, щоб виключити проблему IRок.
Тоді дивись далі, можливо тобі повезло і там стоїть оптопара для розв'яки і вона згоріла в іншому випадку глянь на порт самого контролера. Або там стоять драйвера і один з них підгорів.
 
Останнє редагування:

Leemick

Новий учасник
15 4
Тоді дивись далі, можливо тобі повезло і там стоїть оптопара для розв'яки і вона згоріла в іншому випадку глянь на порт самого контролера. Або там стоять драйвера і один з них підгорів.
Оптопари нема. Сам проц GD32E230K начебто живий. Драйвера IR2110S замінив на нові. Склав все до купи, спробувати - вигоріла знов IR та один з двух транзисторів. Знов замінив, знов не розумію куди копати. КЗ немає ніде.
 

Zendilor

Учасник
63 50
Оптопари нема. Сам проц GD32E230K начебто живий. Драйвера IR2110S замінив на нові. Склав все до купи, спробувати - вигоріла знов IR та один з двух транзисторів. Знов замінив, знов не розумію куди копати. КЗ немає ніде.
Копати тільки на обв'язку та на порт контролера, порт міг вигоріти так що постійно є потенціал і тому транзистор відкритий і вся напруга (310В) іде через транзистор на землю, шукай що в обв'язці підгоране або в контролері.
 

Leemick

Новий учасник
15 4
Копати тільки на обв'язку та на порт контролера, порт міг вигоріти так що постійно є потенціал і тому транзистор відкритий і вся напруга (310В) іде через транзистор на землю, шукай що в обв'язці підгоране або в контролері.

В цілому. Ткнувся осцилографом на виходи проца (той що подає сигнали на HIN / LIN для IR2110S) - сигнали є, сигнали файні. Тобто до IR2110S все ок.
Ткнувся на вихід IR2110S (той що HO / LO) - і тут я не розумію. На цих виходах повинні бути пакети іпмульсів, на кожному виході? Не можу знайти, хочаб одну осцилограму з виходів IR. Хтось пише, що на одному виході сигнали, а другому потенціал. Хтось, що на обох виходах повинні бути імпульси (я так теж гадаю).
Хоча IR2110S нові, тільки впаяні.
 

Zendilor

Учасник
63 50
В цілому. Ткнувся осцилографом на виходи проца (той що подає сигнали на HIN / LIN для IR2110S) - сигнали є, сигнали файні. Тобто до IR2110S все ок.
Ткнувся на вихід IR2110S (той що HO / LO) - і тут я не розумію. На цих виходах повинні бути пакети іпмульсів, на кожному виході? Не можу знайти, хочаб одну осцилограму з виходів IR. Хтось пише, що на одному виході сигнали, а другому потенціал. Хтось, що на обох виходах повинні бути імпульси (я так теж гадаю).
Хоча IR2110S нові, тільки впаяні.
Так, там також мають бути імпульси, якщо звичайно не садить на + або -. Драйвер також буває згорає так дивно. Пробуй драйвера місцями перепаяй і включи тільки без транзисторів. Або просто інші досліди драйвери (канали).
 
Угорі
AdBlock виявлено

Ми розуміємо, реклама дратує!

Звичайно, програмне забезпечення для блокування реклами чудово справляється з блокуванням реклами, але воно також блокує корисні функції нашого форуму. Для найкращої роботи форуму вимкніть AdBlocker.

Я вимкнув AdBlock