Porter
Інженер-супервайзер
1,135
1,536
Добра. Прийшла перекопана станція після падіння. БМС мертва - на силовому виході гуляє потенціал, сили нема.
БМСка на ML5238 + проц і рулить силовим каскадом EG27324. З БМСкою розібрався, заводський брак, обрив міжслойного переходу.
Прийшов до висновку, що проблема не пов'язана з падінням. Станція працює, ОКРІМ виключення.
БМСка вмикається окремою лінією на морду. Ще є двопровідна шина комунікації. Вимикається ж іншою окремою лінією, котра НЕ ПІДКЛЮЧЕНА на морду.
У мене станція вмикається кнопкою але кн. Вкл. не підсвічується і станцію неможливо виключити з морди. Постійно включена.
Допоможіть зрозуміти механіз виключення. Виключається процом по шині даних чи у мене відсутній один провід?
Скільки слабострумових дротів іде (має іти) на морду з БМСки? У мене дві пари - включення і лінія даних. Чи має бути третя? куди підключається на морді?
Дякую.
***
На виключеній БМС по лінії включення присутня напруга, іде напряму на кнопку морди. На лінії виключення - нуль. При включенні, напруга зникає і появляється на лінії Виключення.
Якщо третього кабелю бути не має - то не зрозумілий механізм виключення...
* у мене варіант морди з одним реле.
***
Реле міняв. Світлодіод кн. Вкл. з землі через резистор іде на порт проца, порт не вибитий явно. Світлодіод і резистор в порядку. Тобто, хоч морда жива і функціонує, проц не засвічує діод кнопки при включенні. Виходить у мене два дефекти і не можу їх об'єднати. Плотрібно порівняти процес Викл/Вкл з робочою станцієєю. Мо хтось має на столі?
В додатку станція бачиться, можливості оновлення ПЗ немає.
БМСка на ML5238 + проц і рулить силовим каскадом EG27324. З БМСкою розібрався, заводський брак, обрив міжслойного переходу.
Прийшов до висновку, що проблема не пов'язана з падінням. Станція працює, ОКРІМ виключення.
БМСка вмикається окремою лінією на морду. Ще є двопровідна шина комунікації. Вимикається ж іншою окремою лінією, котра НЕ ПІДКЛЮЧЕНА на морду.
У мене станція вмикається кнопкою але кн. Вкл. не підсвічується і станцію неможливо виключити з морди. Постійно включена.
Допоможіть зрозуміти механіз виключення. Виключається процом по шині даних чи у мене відсутній один провід?
Скільки слабострумових дротів іде (має іти) на морду з БМСки? У мене дві пари - включення і лінія даних. Чи має бути третя? куди підключається на морді?
Дякую.
***
На виключеній БМС по лінії включення присутня напруга, іде напряму на кнопку морди. На лінії виключення - нуль. При включенні, напруга зникає і появляється на лінії Виключення.
Якщо третього кабелю бути не має - то не зрозумілий механізм виключення...
* у мене варіант морди з одним реле.
***
Реле міняв. Світлодіод кн. Вкл. з землі через резистор іде на порт проца, порт не вибитий явно. Світлодіод і резистор в порядку. Тобто, хоч морда жива і функціонує, проц не засвічує діод кнопки при включенні. Виходить у мене два дефекти і не можу їх об'єднати. Плотрібно порівняти процес Викл/Вкл з робочою станцієєю. Мо хтось має на столі?
В додатку станція бачиться, можливості оновлення ПЗ немає.
Останнє редагування: